Marfil - Bramy - Poznań

Bramy garażowe rolowane:

Produkowane z profilu HR 75 wypełnionego pianką poliuretanową mają wszechstronne zastosowanie w obiektach mieszkalnych, jak i przemysłowych, gdzie mogą służyć również do podziału pomieszczeń. Do obsługi bramy stosujemy całą gamę napędów ręcznych oraz elektrycznych. Przy napędach elektrycznych istnieje możliwość zamontowania korby do awaryjnego otwierania i zamykania w przypadku braku zasilania.

 

View the embedded image gallery online at:
http://marfil.com.pl/index.php/bramy#sigProGalleriae659e4acee

 

Bramy garażowe segmentowe:

Bramy segmentowe dzięki swej konstrukcji charakteryzują się stabilną i bezawaryjną pracą, oraz wysoką izolacją termiczną i akustyczną.
Na wysoką jakość bram wpływa rodzaj i jakość użytych do ich produkcji materiałów. Bramy zbudowane są z sekcji o wysokościach 500 i 610 mm. Ściany sekcji wykonane są z blach stalowych o grubości 0,5 lub 0,7 mm, ocynkowanych ogniowo i powlekanych poliestrem. Wypełnienie sekcji stanowi 40 milimetrowa warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej. Montowane gumowe uszczelki wokół płaszczyzny bramy oraz uszczelki międzysekcyjne z pianki gumowej chronią użytkowników przed wilgocią i hałasem.
Mechanizm otwierania bram pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni ( zarówno w garażu jak i przed nim ), dzięki temu, że brama otwiera się pionowa w górę, a po otwarciu znajduje się pod sufitem.
Bramy z przetłoczeniami w kasetony nawiązują do klasyki wyglądu bramy. Bogactwo kolorystyki pozwala na zaprojektowanie bramy doskonale współgrającej z każdym elementem elewacji.
Popularność wąskich przetłoczeń w bramach wynika z nieprzemijającej prostoty i uniwersalnego wyglądu. Ich forma jest często podkreślana poprzez zastosowanie dekorów.
Przetłoczenia szerokie nadają bramie nowoczesny wygląd. Dom zyskuje na estetyce, a utrzymanie bramy w czystości jest proste i nie wymaga wysiłku.
 

View the embedded image gallery online at:
http://marfil.com.pl/index.php/bramy#sigProGalleria5fe7c8b15c