Marfil - Rolety zewnętrzne - Poznań

Rolety zewnętrzne natynkowe:

Wykonane ze specjalnie wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium, pancerz wypełniony w środku pianką poliuretanową. Chronią pomieszczenia przed nadmiernym zimnem (oszczędności energii nawet do 40 %), upałem, hałasem (znakomicie wygłuszają). Stabilny pancerz stanowi zabezpieczenie przed wandalizmem, istnieje możliwość montażu dodatkowych rygli w dolnej listwie, co powoduje blokowanie się rolety przy próbie podniesienia jej z zewnątrz.

Zwijanie rolety odbywa się standardowo za pomocą zwijacza taśmowego, ale dodatkowo mogą być wyposażone w zwijacz korbowy, zwijacz linki lub silnik elektryczny. Rolety w systemie RONDO charakteryzuje nowoczesny wygląd fasadowy ze względu na okrągłe skrzynki i prowadnice. Ich ciekawa i ładna forma oraz duża gama kolorystyczna nadaje im estetyczny wygląd jak i umożliwia kształtowanie elewacji budynku.

kliknij na zdjęcie aby powiększyć

 

Rolety zewnętrzne system BECLEVER:

Jest to system uniwersalny, spełniający wymagania zwolenników rolet niezabudowanych, częściowo zabudowanych oraz całkowicie zabudowanych. Stosowany w obiektach nowobudowanych oraz przy modernizacji już istniejących. Charakteryzuje go funkcjonalne otwieranie/zamykanie pokrywy rewizyjnej od spodu, co umożliwia właśnie dowolny sposób zabudowy.

System dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.